אודותינו


אתר i-say.co.il הוקם במטרה לקדם את איכות כתיבת החיבורים בבחינה הפסיכומטרית.


מדריכים לפסיכומטרי הם אנשים מוכשרים מאוד. אם תבדקו, תמצאו שרובם למדו רפואה, הנדסה, ביולוגיה, מחשבים ומתמטיקה. אלא שיש דבר עקרוני שמבדיל את i-say מבתי ספר לפסיכומטרי: אנחנו לא מורים לפסיכומטרי. אנחנו המרצים והמתרגלים שתפגשו בסופו של דבר במחלקות למדעי החברה והרוח באוניברסיטה. כתיבה עיונית זה מה שאנחנו עושים כל יום: בפרסומים אקדמיים, בכתיבת קורסים, בהוראה, בהנחיית עבודות ובבדיקת בחינות. רק הגיוני שתלמדו את הבסיס ממי שעוסק בו.


אתר i-say מביא לכם את כל חומרי הלימוד חינם! אצלנו אינכם צריכים לרכוש קורס יקר או ספרים מיותרים, כל הסדנאות באתר חופשיות לשימוש ולתרגול. אצלנו גם תוכלו לתרגל כתיבת חיבור מלא ולבחור את החבילה המתאימה לכם: מחיבור בודד ועד 10 חיבורים, 3 מהם בחינם! כל חיבור נבדק על ידי בודק מקצועי, בעל תואר שני או שלישי מהמחלקות למדעי החברה והרוח מהאוניבסריטאות המובילות בישראל. החיבור נבדק מבחינת תוכנו ולשונו ואתם מקבלים משוב עם המלצה במה להתמקד והערכה לציון בבחינה. תוכלו לעקוב אחר התקדמותכם באזור האישי, ולהשתפר מחיבור לחיבור. i-say הוא האתר הראשון והיחיד בישראל המספק שירות זה. 


הערך החשוב ביותר שעומד לנגד עינינו הוא מקצועיות. אם החיבור שכתבתם מאוד לא טוב - אנחנו נציין זאת בלא כחל ובלא שרק. איננו מעגלים פינות והבדיקה שלנו היא איכותית ואמינה: הבודקים המקצועיים עובדים לפי אותו סולם מדידה כמו זה שבבחינה האמיתית ואנחנו מדרבנים אתכם, התלמידים, לתרגל את כל התנאים בדיוק כפי שתעשו בבחינה - רק כך תשיגו את הציון הטוב ביותר.


אתר i-say מקדם הצעות ורעיונות חדשים. זקוקים לסדנה שאינה באתר? רוצים שנבהיר עניין בצורה טובה יותר? רוצים שנחזור אליכם? מלאו את טופס יצירת הקשר ואנחנו כבר נשוב אליכם.


החיבור לפסיכומטרי מתחיל ב i-say.